PROLISTUJTE

11.-12.5.2019 VÍKENDOVÝ Kurz šití pro Začátečníky a Mírně Pokročilé

Telefon pro více informací: 00420 606 697 199 paní Monika Havelková
číst dále

Hledáme dobrovolníky na odpolední recepci

číst dále

16.5.2019 Do posledního drobečku – přednáška s vařením a ochutnávkou

...
číst dále

Chcete se realizovat? Máte nápad?

náš prostor je otevřen nekonečnému potenciálu. Máte-li nápad, umíte něco o co se chcete podělit, jsme tu, a otevření realizaci. Chtěli byste uspořádat kurz, přednášku, seminář, nebo něco jiného? Určitě se ozvěte. Pro nekomerční neziskové projekty a nápady poskytujeme...
číst dále

Chcete se k nám připojit? Hledáme odpolední recepční.

pro obsluhu recepce v době odpoledních kroužků hledáme na pondělí, úterý a středu šikonou osůbku. komunikativnost ochota pečlivost spolehlivost je možné i jen některý ze dnů. obsluha klientů, úklid recepce, vaření kafíček a čajíků vhodné i pro studentku nebo maminka s...
číst dále

Změna identity

Ano, měníme tak trochu identitu. Název nekonečno není nám ani vám cizí. Už od svého počátku jsme jej používali jako alternativní prosor Nekonečno, historicky jsme byli dva subjekty v jednom objektu, a pak postupně vznikal chaos. Na chvíli jsme jej odložili, abychom se k němu teď vrátili.

Věříme, že sjednocení pod název komunitní prostor Nekonečno bude fajn. Někdy věci chtějí změnu, a ten čas nastal pro nás. Nový web www.nekonecnyprostor.cz je v proudu tvorby a úprav, takže prozatím se budeme ještě chvíli setkávat zde.

Věříme, že touto změnou, dodáváme naší tvorbě v prostoru komunitního centra novou energii, věříme, že více odpovídá širšímu spektru aktivit i těch, kdo k nám chodí a koho bychom chtěli přilákat.

Prostor nekonečných možností….Těšíme se.

Během tohoto roku bychom rádi částečně proměnili i interiér, a tak budeme tvořit i fyzicky. budeme fotit, a ukazovat co všechno se mění.

Těšíme se na vás od září….

číst dále

SOUHRN AKCÍ PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME

Podrobnosti o jednotlivých najdete ZDE