Komunitní prostor Nekonečno vznikl na jaře v roce 2010. Jeho zakladatelem je sdružení, nyní již spolek, Amitabha. Nejprve jako rodinné, nyní jako komunitní centrum. Hlavním cílem sdružení bylo zachovat v Mnichovicích volnočasový prostor pro aktivity dětí, jejich rodičů a prarodičů. Je to také místo pro maminky s malými dětmi, které jim poskytne možnost k seberealizaci a setkávání v době mateřské dovolené. 

Kromě pravidelných kurzů, které najdete v rozvrhu, jsou na programu nejrůznější přednášky,  semináře a jednorázové akce.

Kromě kurzů k nám můžete přijít jen tak posedět na kávu, s dětmi do hracího koutku, nebo bez dětí prolistovat nějakou knihu z naší mini knihovny.

Jsme i místem, které chce podporovat vzájemné setkávání lidí, jejich aktivity, nápady, tvořivost….

Rádi podporujeme jiné neziskové projekty a subjekty, spolupracujeme se skauty z Říčan, spolkem Kormidlo na příměstských táborech apod.

Vítáme do našich řad kreativní osoby s nápady a ochotou podnikat něco zajímavého. Rádi Vám poskytneme prostor.

komunitní prostor Nekonečno

Amitabha sp.

IČ:22866051, č.ú.:2900836769/2010

Pražská 19, 251 64  Mnichovice

telefon recepce: 739 47 39 53 

www.nekonecnyprostor.cz / recepce@nekonecnyprostor.cz

 

Na telefonu nás zastihnete v otevírací době

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem či na Facebooku.

Detailní a doplňkové informace k jednotlivým kurzům Vám rádi poskytnou jednotliví lektoři. Kontakty na lektory naleznete v informacích u kurzů.

 

 

 

Kurzovné můžete hradit hotově v době kroužku na recepci, nebo na účet:

č.ú.:2900836769/2010

do zprávy pro příjemce prosím uvedte příjmení přihlášeného a název kurzu/kroužku

KONČÍME?

Mnoho z Vás již zaregistrovalo, že objekt, ve kterém sídlíme a provozujeme svou činnost je v současné době v prodeji. Je tomu skutečně tak.
Po dlouhých letech provozu jsme se rozhodli téměř ukončit svou činnost. Dlouho jsme se snažili předat naše aktivity do dalších rukou, to se nám bohužel nepodařilo. Věříme, že někdo další bude pokračovat někde jindy, nějak jinak.
V současné době, dokud objekt nemá nového majitele, budeme stále ještě krátkodobě fungovat, tzn. o něco zkrácený rozvrh, žádné dlouhodobé kurzy, žádné permanentky, pouze jednorázové vstupné.
Zatím jsme schopni garantovat aktivity dle rozvrhu cca do října, dále se uvidí, co bude dál.

Věřím, že za každým koncem je nová cesta…
krásné podzimní dny,
Gabriela

Napište nám

13 + 2 =