Komunitní prostor Nekonečno vznikl na jaře v roce 2010. Jeho zakladatelem je sdružení, nyní již spolek, Amitabha. Nejprve jako rodinné, nyní jako komunitní centrum. Hlavním cílem sdružení bylo zachovat v Mnichovicích volnočasový prostor pro aktivity dětí, jejich rodičů a prarodičů. Je to také místo pro maminky s malými dětmi, které jim poskytne možnost k seberealizaci a setkávání v době mateřské dovolené. 

Kromě pravidelných kurzů, které najdete v rozvrhu, jsou na programu nejrůznější přednášky,  semináře a jednorázové akce.

Kromě kurzů k nám můžete přijít jen tak posedět na kávu, s dětmi do hracího koutku, nebo bez dětí prolistovat nějakou knihu z naší mini knihovny.

Jsme i místem, které chce podporovat vzájemné setkávání lidí, jejich aktivity, nápady, tvořivost….

Rádi podporujeme jiné neziskové projekty a subjekty, spolupracujeme se skauty z Říčan, spolkem Kormidlo na příměstských táborech apod.

Vítáme do našich řad kreativní osoby s nápady a ochotou podnikat něco zajímavého. Rádi Vám poskytneme prostor.

komunitní prostor Nekonečno

Amitabha sp.

IČ:22866051, č.ú.:2900836769/2010

Pražská 19, 251 64  Mnichovice

telefon recepce: 731 620 827 

www.nekonecnyprostor.cz / recepce@nekonecnyprostor.cz

 

Na telefonu nás zastihnete v otevírací době

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem či na Facebooku.

Detailní a doplňkové informace k jednotlivým kurzům Vám rádi poskytnou jednotliví lektoři. Kontakty na lektory naleznete v informacích u kurzů.

 

 

 

Kurzovné můžete hradit hotově v době kroužku na recepci, nebo na účet:

č.ú.:2900836769/2010

do zprávy pro příjemce prosím uvedte příjmení přihlášeného a název kurzu/kroužku

11.-12.5.2019 VÍKENDOVÝ Kurz šití pro Začátečníky a Mírně Pokročilé

Telefon pro více informací: 00420 606 697 199 paní Monika Havelková
číst dále

Hledáme dobrovolníky na odpolední recepci

číst dále

16.5.2019 Do posledního drobečku – přednáška s vařením a ochutnávkou

...
číst dále

Chcete se realizovat? Máte nápad?

náš prostor je otevřen nekonečnému potenciálu. Máte-li nápad, umíte něco o co se chcete podělit, jsme tu, a otevření realizaci. Chtěli byste uspořádat kurz, přednášku, seminář, nebo něco jiného? Určitě se ozvěte. Pro nekomerční neziskové projekty a nápady poskytujeme...
číst dále

Chcete se k nám připojit? Hledáme odpolední recepční.

pro obsluhu recepce v době odpoledních kroužků hledáme na pondělí, úterý a středu šikonou osůbku. komunikativnost ochota pečlivost spolehlivost je možné i jen některý ze dnů. obsluha klientů, úklid recepce, vaření kafíček a čajíků vhodné i pro studentku nebo maminka s...
číst dále

Změna identity

Ano, měníme tak trochu identitu. Název nekonečno není nám ani vám cizí. Už od svého počátku jsme jej používali jako alternativní prosor Nekonečno, historicky jsme byli dva subjekty v jednom objektu, a pak postupně vznikal chaos. Na chvíli jsme jej odložili, abychom se k němu teď vrátili.

Věříme, že sjednocení pod název komunitní prostor Nekonečno bude fajn. Někdy věci chtějí změnu, a ten čas nastal pro nás. Nový web www.nekonecnyprostor.cz je v proudu tvorby a úprav, takže prozatím se budeme ještě chvíli setkávat zde.

Věříme, že touto změnou, dodáváme naší tvorbě v prostoru komunitního centra novou energii, věříme, že více odpovídá širšímu spektru aktivit i těch, kdo k nám chodí a koho bychom chtěli přilákat.

Prostor nekonečných možností….Těšíme se.

Během tohoto roku bychom rádi částečně proměnili i interiér, a tak budeme tvořit i fyzicky. budeme fotit, a ukazovat co všechno se mění.

Těšíme se na vás od září….

číst dále

Napište nám

3 + 3 =