Prostory centra je možné pronajmout k různým účelům firemním i soukromý. Nejběžnější jsou např. dětské oslavy nebo nejrůznější kurzy.

 

K dispozici máme spodní prostor kavárny, kde děláme většinou přednášky, a v patře malou tělocvičnu vhodnout pro komorní skupiny cca do 15 lidí. Malé kurzíky 4-6 lidí umisťujeme do příjemné multifunkční „kanceláře“, kde je možné provozovat výtvarku, výklad karet, feng-shui i jazykové kurzy. Tento prostor je možno i dlouhodoběji pronajmout na určitý počet hodin v týdnu pro účely např. poradny apod . (o tento prostor se dělí např. masáže, jazykové kurzy a poradna osobního rozvoje)

Jsme vybaveni popisovací tabulí, stoly, židle, polštářky, jogové podložky, i pracovní stoly (např. pro kreslení).po dohodě je možné zapůjčit vám za poplatek projektor a plátno.

Při pronájemech je možno fungovat s obsluhou recepce nebo bez, konzumaci si můžete vybrat jednu ze dvou variant (používané především u dětských oslav)

  • Objednávání podle našeho nápojového lístku (káva, čaj, nealko, případně alkoholické nápoje pro dospělé) s úhradou podle spotřeby.

 

 

Ceník pronájmů:

dětská oslava :

čas cca 14:30-18   včetně obsluhy a úklidu  1100,- Kč/ bez obsluhy a úklidu 550 Kč

 

Ostatní pronájmy:

(ceny jsou orientační při dlouhodobé spolupráci může být nastaven jiný model, také poskytujeme jiné možnosti pro neziskové a nekomeřční aktivity)

hodinový pronájem tělocvičny: 250,- Kč/ hodina.

celý prostor na 1 den / 1000,- Kč

využití kanceláře pro kurzy, poradny, úřadování, schůzky:  60,-kč / hod.  (možno využít notebook a tiskárnu)

 

 

Napište nám

4 + 7 =